Logo
Logo
zavolajte nám tel.  0905 80 80 83 | PREDAJŇA | CYKLO a SKI SERVIS | BLOG
Po-Pia: 9.00-18:00 So: 9.00-12.00

 

 

Garmin Index S2 váha - Black

NOVINKA

Či už si atlét v tréningovom procese alebo sa len snažíš urdžať si zdravú hmotnosť, táto elegantná smart váha ti poskytne celistvejší pohľad na tvoje zdravie.

Výrobca: GARMIN
Kód produktu: 010-02294-12
EAN: 753759257507
DOSTUPNOSŤ: externý sklad
124.92 bez DPH
149.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Osobná váha Garmin Index S2 váha

NIE JE TO LEN O HMOTNOSTI!
Či už si atlét v tréningovom procese alebo sa len snažíš urdžať si zdravú hmotnosť, táto elegantná smart váha ti poskytne celistvejší pohľad na tvoje zdravie.

Index - váha Základná funkcia osobnej váhy je meranie telesnej hmotnosti. Telesná hmotnosť však nie je tým najlepším ukazovateľom toho, či je človek fit. Hmotnosť tela je tvorená nielen tukom, ale aj svalovou hmotou, ktorá je ťažšia ako tuk, množstvom vody v tele a váhou kostí, ktorá sa výrazne nemení.
Index - BMI Body Mass Index - index telesnej hmotnosti patrí medzi najčastejšie používané metódy merania obezity. Je to pomer telesnej hmotnosti v kilogramoch a druhej mocniny telesnej výšky v metroch.
Index - kosti Index S2 odmeria váhu kostí vo vašom tele.
Index - svaly Množstvo svalovej hmoty vo vašom tele sa mení podľa intenzity a charakteru vášho tréningu a vykonávaných aktivít.
Index - voda Bez jedla dokážeme prežiť aj dva mesiace, ale bez vody iba niekoľko dní. Preto je dôležitá pravidelná hydratácia, aby správne fungovali biochemické procesy v našom tele. Vekom postupne klesá množstvo vody v tele. Tí, ktorí pijú pravidelne, majú spravidla nižšie percento vody. Pri nadmernom zadržiavaný vody v tele je potrebná zmena stravy, vo vážnejších prípadoch môže ísť o poruchu činnosti obličiek.
Index - tuk Každý človek má iné rozloženie tuk v tele. Index odmeria percento tuku vo vašom tele. Je to pomer množstva tuku v kilogramoch a celkovej telesnej hmotnosti. Z dlhodobého hľadiska je u mužov najlepšie udržateľným percentom tuku 10 - 12 %. U žien je fit kategória 20 - 22 %.
Index - trend hmotnosti Graf trendu telesnej hmotnosti zobrazí, ako sa vaša hmotnosť menila počas posledných 30 dní.
Index - viac vážení Váha umožňuje sledovať zmeny vášho tela v priebehu dňa, zaznamená niekoľko vážení počas dňa. K váhe sa môže pripojiť a sledovať svoje pokroky až 16 používateľov.
Index - počasie Index S2 vám pomôže naplánovať svoj deň aj vďaka šikovnej miniaplikácii s predpoveďou počasia (potrebné Wi-Fi pripojenie).

 

  • Index S2,
  • 4ks AAA batérie,
  • 4 nožičky pre použitie na koberci
  • manuál
Rozmery a vlastnosti:   
Rozmery zariadenia, ŠxVxH:  35 x 31 x 3 cm
Displej - typ:  C/B LCD
Hmotnosť balenia:  3,338 kg
Hmotnosť zariadenia:  2,8 kg
Akumulátor - typ:  4 x AA batérie (v balení)
Akumulátor - výdrž (pohotovostný režim):  až do 9 mesiacov
product_web:  0, 31008
Garmin Connect™ kompatibilita:  Áno
Prepojenie:  Bluetooth Low Energy (BLE) / ANT+ / Wi-Fi

Stiahnite si návod na obsluhu vo formáte pdf: garmin smart váha.pdf