Logo
Logo
zavolajte nám tel.  0905 80 80 83 | PREDAJŇA | CYKLO a SKI SERVIS | BLOG
Po-Pia: 9.00-18:00 So: 9.00-12.00

 

 

TRÉNINGY

POMÁHAME VÁM UROBIŤ PRVÉ KROKY (nielen) DO SVETA TRIATLONU. Sme presne taký istý ako ty. Blázni do bicyklovania, behania a plávania.

Už takmer desať rokov pod klubovou značkou pro-body.sk posúvame vlastné hranice, tešíme sa z malých lokálnych aj veľkých medzinárodných úspechov a čerpáme ponaučenie z toho, čo nám nevyšlo podľa predstáv.

Naše nadšenie a zápal pre tieto športy prirodzene vyústili do toho, že ich zdieľame ďalej. Nováčikom aj výkonnostným atlétom s licenciou sa snažíme vytvárať podmienky aby mohli vo svojom športe rásť a napredovať.

Veľkej obľube sa tešia kolektívne tréningy, k dispozícii je odborné trénerské vedenie a už čoskoro aj profesionálna bežecká diagnostika.
Preto či si úplný začiatočník, alebo ostrieľaný pretekár veríme, že klub pro-body sport team vie byť pre teba odrazový mostík, alebo urýchľovač na ceste k osobným športovým vrcholom.

Máme pre teba pravidelné neplatené tréningy ale aj tréning pripravený presne na mieru. Stačí si vybrať čo ti vyhovuje. Na utorkové behy, alebo nedeľné výjazdy stačí prísť. Ak máš záujem o individuálne tréningy pozri si záložku "Začíname s triatlonom".

 

Filter
Cena