Logo
Logo
zavolajte nám tel.  0905 80 80 83 | PREDAJŇA | CYKLO a SKI SERVIS | BLOG
Po-Pia: 9.00-18:00 So: 9.00-12.00

 

 

ČASOVKA PRO-BODY SPORT TEAM

 

pro-body sport team o.z. v spolupráci s obcou Ruskov vás pozývaju  22.6.2024 na cyklistické preteky - pro-body časovka o pohár starostu obce RUSKOV

Štartovať sa bude v obci Ruskov kde bude zároveň aj cieľ. Trasa je navrhnutá ako okruh s dĺžkou 16,25km a prevýšením 99m.  Trasa vedie po veľmi kvalitnom asfalte v peknom a príjemnom údoli pod Slanskými vrchmi.

Nakoľko ide o časovku v cestnej cyklistike, a nie každý má časovkársky špeciál, rozhodli sme sa že vyhodnotíme samostatne kategóriu pretekárov, ktorí budú pretekať na časovkách. Su povolené aj triatlonové časovkárske špeciály ktoré spolu s cestnými časovkami budu vyhodnotené v samostanej kategórii MUŽI a ŽENY

POZOR! KATEGÓRIA JE MIMO BODOVANIA VRL, NO BUDE ZVÝHODNENÁ ATRAKTÍVNYMI CENAMI ABY SÚBOJ BOL ROVNOCENNÝ!
Chceme vás vyzvať, aby tí ktrorí prídete na časovke, ste sa halásii do tejto kategórie. Ak chcete bodovať v rámci VRL príďte na klasickom cestom bicykli a prihláste sa do kategórie VRL. Ďakujeme za pochopenie a ústretovosť! Jazdíme FAIR PLAY !

Štartovať sa bude zo štartovacej rampy, kde každý bude mocť štartovať už s nacvaknutými tretrami do pedálov a bude držaný za sedadlo.  Chceme aj týmto zabzpečit pre každé rovnaký štart bez stresu ze nevie cvaknúť nohu do pedálu a nemože hned od uvodných metrov isť na plno ked mu už beží čas.

Zázemie a občerstvenie pre cyklistov, ale i návštevníkov pretekov bude v kultúrnom dome obce Ruskov, kde bude pripravený aj sprievodný program.

Po vyhlásení výsledokov bude TOMBOLA pre všetkých zúčastnených pretekárov.

Hlavná cena CYKLORADAR GARMIN VARIA RTL 515!  

Podmienky učasti v TOMBOLE: do tomboly je zaradený každý štartujúci pretkár so svojim štartovým číslom. Cena bude odovzdaná len osobne pretekárovi. Nie je možné prebrať cenu za iného pretkára. Žrebujú sa čísla až do vtedy, kým si neprevezmen cenu vylosovaný pretkár s číslom osobne.

REGISTRÁCIA 

Preteky podporili:

 

 


 

Filter
Cena