Logo
Logo
zavolajte nám tel.  0905 80 80 83 | PREDAJŇA | CYKLO a SKI SERVIS | BLOG
Po-Pia: 9.00-18:00 So: 9.00-12.00

 

 

ČASOVKA PRO-BODY

 

pro-body sport team o.z. v spolupráci s obcou Ruskov vás pozývaju  22.6.2024 na cyklistické preteky - pro-body časovka o pohár starostu obce RUSKOV

Štartovať sa bude v obci Ruskov kde bude zároveň aj cieľ. Trasa je navrhnutá ako okruh s dĺžkou 16,25km a prevýšením 99m.  Trasa vedie po veľmi kvalitnom asfalte v peknom a príjemnom údoli pod Slanskými vrchmi.

Nakoľko ide o časovku v cestnej cyklistike, a nie každý má časovkársky špeciál, rozhodli sme sa že vyhodnotíme samostatne kategóriu pretekárov, ktorí budú pretekať na časovkách. Su povolené aj triatlonové časovkárske špeciály ktoré spolu s cestnými časovkami budu vyhodnotené v samostanej kategórii MUŽI a ŽENY

POZOR! KATEGÓRIA JE MIMO BODOVANIA VRL, NO BUDE ZVÝHODNENÁ ATRAKTÍVNYMI CENAMI!

Štartovať sa bude zo štartovacej rampy, kde každý bude mocť štartovať už s nacvaknutými tretrami do pedálov a bude držaný za sedadlo.  Chceme aj týmto zabzpečit pre každé rovnaký štart bez stresu ze nevie cvaknúť nohu do pedálu a nemože hned od uvodných metrov isť na plno ked mu už beží čas.

Zázemie a občerstvenie pre cyklistov, ale i návštevníkov pretekov bude v kultúrnom dome obce Ruskov, kde bude pripravený aj sprievodný program. 

Preteky podporili:

 

 

 

 

REGISTRÁCIA BUDE SPUSTENÁ V APRÍLI 2024

 

 

 

Filter
Cena