Logo
Logo
zavolajte nám tel.  0905 80 80 83 | PREDAJŇA | CYKLO a SKI SERVIS | BLOG
Po-Pia: 9.00-18:00 So: 9.00-12.00

 

 

ŠPORTOVÁ VÝŽIVA

Aminokyseliny

základnou stavebnou zložkou bielkovín a svalov. Nie vždy ich v dostatočnom množstve prijímame zo stravy, preto je ich dobré užívať vo forme výživových doplnkov. Zvlášť by po nich mali siahnuť tí, ktorí túžia po zdravom naberaní kvalitnej svalovej hmoty, sú však vhodné aj pri diétach.

pozrieť produkty

Anabolizátory

Anabolizátory sú najsilnejšie, najbezpečnejšie a anabolické (rastové) látky. Anabolizátory v podobe výživových doplnkov zabraňujú katabolizmu (odbúravaniu svalových buniek), podporujú rast čistej svalovej hmoty, zlepšujú výkon na tréningu, napumpovanie svalstva, podporujú imunitný systém, znižujú bolesť svalov. Anabolizátory stimulujú prirodzenú tvorbu testosterónu, čím výrazne ovplyvňujú silu a výbušnosť pri tréningu, ale môžu aj pozitívne ovplyvňovať libido.

pozrieť produkty

Gainery

Ak máte problémy získať zo stravy toľko kalórií, koľko by vaše svaly potrebovali, je načase ich doplniť inou cestou. Chcete, aby boli pevné a vyrysované, no zatiaľ ich nemáte z čoho vytvarovať? Potom je pre vás odpoveďou gainer s vysokým obsahom proteínov a sacharidov.

pozrieť produkty

Iontové nápoje

Aby svaly pracovali, ako majú a vy ste predčasne nepadali únavou, treba piť veľa tekutín. Pred cvičením, počas neho i po ňom. A ak trvá hodinu a viac, iba s vodou si nevystačíte. Potrebujete karbohydráty, aby ste doplnili energiu a minerály, ktoré nahradia elektrolyty vyplavené v pote.

pozrieť produkty

Kĺbová výživa

Mladosť a vitalita do značnej miery závisí na dobrom stave kĺbov a kostí. Ak máte zdravé kĺby, môžete sa slobodne pohybovať. Obmedzená možnosť pohybu je naproti tomu príznakom starnutia a slabosti.Sprevádza ju nepríjemnú bolesť a často aj mrzutosť. Na tom, aby bol pohyb hladký a plynulý, spolupracujú kĺby spolu s chrupavkou. Každú časť tela a telesných procesov je však mažné posilniť správnou výživou.

pozrieť produkty

Kreatín

Ak potrebujete zvýšiť svoj výkon, výborným riešením je kreatínNabije vás novou energiou, vďaka ktorej zvládnete trénovať dlhšie a intenzívnejšie, než ste boli doteraz zvyknutí. Je to látka, ktorá sa bežne vyskytuje vo svalových bunkách. Počas vzpierania a intenzívneho cvičenia pomáha svalom produkovať energiu. 

pozrieť produkty

Proteíny

Proteíny sú najzákladnejším výživovým doplnkom každého kulturistu alebo športovca s dôrazom na nárast svalstva a kvalitnú svalovú hmotu. Sú bohatým zdrojom bielkovín a aminokyselín, ktoré sú základnými stavebnými kameňmi každej svalovej bunky.

pozrieť produkty

Spaľovače tukov

Základom je zdravá výživa. Nehladujte, ale vyberajte si kvalitné a zdravé potraviny. Druhým krokom je pravidelné cvičenie. Nemusí to byť len návšteva fitness. Cvičiť môžete doma, v prírode, dokonca v práci. Tretím krokom k udržateľnému chudnutiu a efektívnemu spaľovaniu tukov je výber vhodných doplnkov výživy.

pozrieť produkty

Stimulanty a energizéry

Vytrvalostný tréning kladie na športovcov extrémne nároky z fyzického, mentálneho aj energetického hľadiska. Aj zaslúžilí šampióni občas zažijú momenty, kedy ich opúšťajú sily a jednoducho nemôžu ďalej. Ten správny výživový doplnok môže byť malým detailom, ktorý rozhodne o veľkom víťazstve. 

pozrieť produkty

Tyčinky

Tyčinky sú obľúbenou formou stravy každého športovca.Môžete si ich dať kedykoľvek počas dňa na doplnenie bielkovín, energie alebo len tak si zamaškrtiť. V ponuke máme proteínové, energetické  a nutričné tyčinky pre podporu zdravia kĺbov a spojivových tkanív.

pozrieť produkty

Podpora zdravia

Každý deň prijímame stravou, vodou, vdychovaným vzduchom do nášho organizmu aj množstvo toxínov. Toxíny nie sú telu prospešné látky, naopak ukladajú sa v našich orgánoch, bunkách, tráviacom trakte a negatívne vplývajú na naše zdravie. Detoxikácia tela je pri určitých typoch problémov kľúčom k celkovému zlepšeniu zdravia. 

pozrieť produkty

Fľaše a šejkre

Súčasťou každého fitnessáka, športovca, ktorý to myslí s cvičením naozaj vážne, je najlepším priateľom funkčná športová fľaša. Vyberajte zo shakerov na proteín, fľaše na smoothie alebo plastové  shakery 

pozrieť produkty