Logo
Logo
zavolajte nám tel.  0905 80 80 83 | PREDAJŇA | SERVIS | B2B
Po-Pia: 9.00-18:00 So: zatvorené
Naposledy zobrazené

 

 


SIGG Traveller Smoked Pearl 1l

Cena 18.95
DOSTUPNOSŤ: 2-5 dní
Cena bez DPH: 15.79
Kód produktu: 8623.30
EAN: 7610465862339
Výrobca: SIGG
KS

Fľaša SIGG Traveller Smoked Pearl 1 l

Jednoduchý design, široká ponuka objemov a farieb a odkaz na švajčiarsku tradíciu výroby tých najkvalitnejších nápojových fliaš.

Tieto atribúty robia fľaše z kolekcie SIGG Classic tak obľúbené predovšetkým medzi športovcami a turistami. Ak je pre Vás dôležité mať istotu, že vaša fľaša neuvoľňuje do nápoja žiadne nežiadúce látky alebo ak Vám záleží na tom, aby ste čo najmenej zaťažovali životné prostredie, sú nápojové fľaše SIGG určené práve vám. Zároveň oceníte i praktickosť, jednoduchú údržbu a odolnosť fliaš.

Materiál: hliník + špeciálna vnútorná vrstva SIGG EcoCare
Objem: 1 l

Zdravotná nezávadnosť

Výrobky SIGG majú najprísnejšie atesty. Ich odolnosť voči pôsobeniu ovocných a izotonických nápojov bola overená napr. Nezávislým skúšobným inštitútom v Nehringu (Nemecko) a dokonca aj splňujú požiadavky FDA (Agentúra pre kontrolu liečiv USA). Vnútorná vrstva je zo špeciálneho materiálu, ktorý dokonale zachováva chuťové a aromatické vlastnosti nápoja a na rozdiel od PET fliaš neuvoľňuje do nápojov žiadne toxíny ani iné nežiaduce látky.


Variabilita

Každý rok sa môžete tešiť na celkom novú rozsiahlu kolekciu s originálnymi motívmi, ktoré navrhujú poprední svetoví dizajnéri. Fľaše SIGG sú naviac vyrábané v mnohých rôznych objemoch a tvaroch, je možné si k nim zakúpiť celú radu doplnkov (termoobaly, desiatové boxy, čistiace prostriedky...), alebo ľubovolne meniť typ uzáveru. Okrem klasických fliaš na pitie je súčasťou produktového portfólia aj množstvo tvarových a objemových variant termoprogramu.

Trvanlivosť a odolnosť

Fľaše SIGG sú mimoriadne odolné voči mechanickému a chemickému poškodeniu. Pokiaľ náhodou dôjde napr. k pretlačeniu pôsobením enormne velkého tlaku, aj po deformácií fľaše sa vnútorná vrstva nepoškodí a je teda možné ďaľej fľašu používať. Povrchová úprava je na fľašu po nanesení vypálená, takže sa fľaša neolupuje a nepoškriabe ani pri dlhodobom používaní.

SIGG sú Ekologické

Už samotná výroba produktov SIGG je omnoho ekologicky šetrnejšia, než je tomu napr. pri umelohmotných fľašiach. Fľaše sú recyklovateľné a tým, že neslúžia k jednorázovému použitiu výrazne šetria životné prostredie. Fľaša tohoto švajčiarskeho výrobcu vydrží dlhé roky. SIGG je zároveň účastníkom celosvetovej akcie 1 % For The Planet (1 % svojich obratov venuje spoločnosť na boj pre zlepšenie životného prostredia).

Ľahká údržba

Je veľmi jednoduché fľašu SIGG čistiť a to aj vtedy, keď v nej zostane dlhšiu dobu napr. sladký nápoj. Pri naozaj silnom znečistení je možné použiť čistiace tablety a špeciálne kefky SIGG. S ich pomocou uvediete fľašu opäť do perfektného stavu.

Značka

SIGG je popredný svetový výrobca fliaš na pitie. História spoločnosti je dlhá už viac ako 100 rokov. K výrobe sú použité najmodernejšie technologické postupy so známou švajčiarskou precíznosťou a dôrazom na kvalitu každého jednotlivého produktu. Pri výrobe tých najkvalitnejších fliaš na pitie a doplnkov sa tu snúbia značné skúsenosti a tradícia s tými najpokrokovejšími metódami výroby.

Vnútorný povrch

SIGG Switzerland z pozície svetového lídra vo výrobe ekologicky šetrných fliaš pokračuje v úsilí o 100% trvalo udržateľný rozvoj. V tomto duchu je aj zavádzaná nová technológia pre náter vnútra fľaše – SIGG EcoCare. "Tím švajčiarskych technikov SIGG sa neustále usiluje o vylepšenie a inovácie," uvádza Steve Wasik, SIGG CEO. "Naša nová rada fliaš nie je len technologickým pokrokom, je to veľký krok dopredu v našej ceste smerom k trvalo udržateľnému rozvoju."Tento nový výrobný proces využíva technológiu práškového lakovania, pri ktorom nevzniká takmer žiadny odpad a nepoužívajú se pri nej organické rozpúšťadlá (VOC). Rovnako ako v predchádzajúcich vysoko kvalitných modeloch fliaš SIGG, nová rada EcoCare zaisťuje, že chuť a vôňa nápoja ostáva dokonale zachovaná i po veľmi dlhom používaní fľaše. Táto nová rada bola dôkladne testovaná a je certifikovaná na 100% neprítomnosť BPA (bisfenol A), ftalátov, BADGE, BFDGE a NOGE.

V rade SIGG EcoCare sa vnútorná stena fľaše pokryje tenkou vrstvou polymerného práškového laku, s ktorou je následne spojena vypálením pri teplote 200° C. Hrúbka laku je iba 40 mikrónov a celý náter má tak hmotnosť iba niekoľko gramov. Nemá teda žiadny vplyv na recyklovatelnosť fľaše SIGG.

"Švajčiarsko je často považované za najviac ekologicky uvedomelú krajinu na svete a my sme sa zaviazali túto povesť naplňovať." uvádza Steve Wasik, SIGG CEO. "Všetky SIGG fľaše sa vyrábajú priamo u nás v našej vlastnej továrni v Frauenfelde vo Švajčiarsku, čo nám umožňuje kontrolu nášho vysokého štandardu kvality, ako aj zaistenie toho, že výroba prebieha s minimálnym možným dopadom na životné prostredie. Väčšina našich konkurentov využíva výrobcov v Číne a nemôže teda tvrdiť to isté. "

Návod na použitie:
Nedávajte fľaše do mrazničky. Chladenie je v poriadku.
Odporúčame čistiť ručne. Nedávajte do umývačky riadu.
Nevkladajte do mikrovlnnej rúry. Nebezpečie výbuchu !!!
Pozor na horúce nápoje (riskujete popálenie). Najvyššia odporúčaná teplota je 40 °C.
Zdravotne nezávadné
Všetky Sigg fľaše sú 100% recyklovateľné.

Ako sa fľase SIGG vyrábajú

Výrobný postup:

  1. Východiskovým bodom výroby je odliatok hliníka v tvare hokejového puku.
  2. Pôsobením tlaku o sile 650 ton sa z hliníkového odliatku jednorázovo vytlačí dutý valec.
  3. Valec sa postupne formuje do nových tvarov a behom 26 operácií tak nadobúda výslednú podobu.
  4. Vloženie závitového dielu do hrdla fľaše.
  5. Pred ďalšími krokmi je nutné dôkladné vyčistenie fľaše vovnútri i na povrchu použitím ekologických prostriedkov. 
  6. Vnútrajšok fľaše je vystriekaný chuťovo neutrálnou glazúrou splňujúcou potravinárske parametre a vypálený.
  7. Nasleduje tepelné nanášanie farby. 
  8. Fľaša je potlačená logom a grafickým designom podľa príslušnej kolekcie.
  9. Finálnym krokom je kompletácia fľaše so zodpovedajúcim tesniacim uzáverom.
  10. Veľkým plusom je skutočnosť, že všetky typy uzáverov sú zhodné so všetkými typmi fliaš Sigg.