Logo
Logo
zavolajte nám tel.  0905 80 80 83 | PREDAJŇA | CYKLO a SKI SERVIS | BLOG
Po-Pia: 9.00-18:00 So: 9.00-12.00

 

 

Reboots One regeneračné nohavice

- 5% UŠETRÍTE ODPORÚČAME

Reboots One sú inovatívne pneumatické regeneračné nohavice. Sú tvorené ôsmimi vzduchovými komorami, ktoré sa v závislosti od zvoleného programu postupne napĺňajú vzduchom a tým vytvárajú posuvnú vzostupnú kompresnú vlnu. Táto celoplošná kompresia pomáha našim nohám vo vysokej miere odstrániť nahromadené odpadové produkty metabolizmu počas športového výkonu, ktoré negatívne ovplyvňujú regeneráciu.

Veľkosť:
Mexterný sklad 0.000
Lexterný sklad 0.000
XLexterný sklad 0.000
Výrobca: REBOOTS
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód produktu: RE679901
DOSTUPNOSŤ: externý sklad +1
632.50 bez DPH
759.00 ks
Pôvodná cena 798.95, - 5 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Reboots One regeneračné nohavice

Reboots One sú inovatívne pneumatické regeneračné nohavice. Sú tvorené ôsmimi vzduchovými komorami, ktoré sa v závislosti od zvoleného programu postupne napĺňajú vzduchom a tým vytvárajú posuvnú vzostupnú kompresnú vlnu. Táto celoplošná kompresia pomáha našim nohám vo vysokej miere odstrániť nahromadené odpadové produkty metabolizmu počas športového výkonu, ktoré negatívne ovplyvňujú regeneráciu. Urýchlenie regenerácie nie je jediným benefitom Reboots. Vplyvom kompresie na unavené svaly znižujeme napätie, bolesť svalov a zvyšujeme mobilitu. Keďže pôsobíme na takmer ½ tela, účinky kompresie sa prejavia nielen na unavených nohách, ale benefituje aj organizmus ako celok.

VÝBER ZO 6 MASÁŽNYCH PROGRAMOV


Rozhodnite sa sami, ktoré masážne zameranie chcete nastaviť ešte dnes: Flow, Intense, Double, Impulse, Intense Double alebo Intense Flow.

AŽ 8 KOMPRESNÝCH KOMÔR


Vyberte si zo 6-8 komôr. Čím viac komôr, tým viac kĺzavá je tlaková vlna a tým lepšia je kvalita masáže. Odpadové produkty vo vašich nohách sa prepravujú rýchlejšie vďaka vysokému počtu komôr. S 8 komorami Reboots konkurencia za nimi.

DOSTATOČNÝ TLAK NA KAŽDÉ TELO

Aká intenzívna by mala byť masáž dnes? Reboots ponúka tlak až 240 mmHg - zhruba tlak vzduchu volejbalovej lopty. Aj keď propagujte Reboots už od 40 do 80 rokov mmHg krvný obeh na uvoľnenie tvrdého svalového tkaniva však vyžaduje vyšší tlak až 240 pre ambicióznych športovcov mmHg.

ČISTÁ RELAXÁCIA

Správna regenerácia zahŕňa aj relaxáciu. Čas vo vašom Reboots môžete ho použiť na to, aby ste nechali svoje telo a myseľ odpočívať. Vďaka tichej hladine hluku 60 dB môžete nerušene čítať, sledovať televíziu alebo spať.

  • Zvýš svoj výkon  
  • Zvýš svoju rýchlosť  
  • Zvýš svoju agilitu
  • 8 vzduchových komôr - Sú plnené stlačeným vzduchom a to spôsobuje posuvnú masáž.
  • Prekrývajúce usporiadanie komôr - tento systém usporiadania komôr prispieva k jemnejšej a detailnejšej masáži.
  • Deaktivácia komôr - Umožní vynechať komoru v bolestivých miestach.
  • 6 programov - Použite šípky na obrázku pre grafické zobrazenie jednotlivých programov.

Rozhodli ste sa kúpiť si Reboots regeneračné nohavice? Otázkou je: Ktorú veľkosť Reboots skutočne potrebujete? Dali sme dokopy najdôležitejšie informácie, ktoré vám pomôžu vybrať si správnu veľkosť pre vás.

Veľkosti Reboots regeneračných nohavíc

Reboots regeneračné nohavice sú dostupné v troch veľkostiach. Ak chcete zistiť, ktorá veľkosť je pre vás najlepšia, odporúčame vám zmerať si dĺžku vnútorného švu na nohaviciach. Výber veľkosti podľa telesnej výšky nemusí byť presný. Krátke video vám pomôže pri správnom meraní a výbere veľkosti.

 

 

Veľkosti Reboots:

  • M: dĺžka do 81cm. Pri menšom obvode stehna odporúčame použiť vyšší tlak pre efektívnu aplikáciu.
  • L:  dĺžka 82 – 88cm. Najbežnejšia veľkosť.
  • XL: dĺžka 89cm + .

Správna veľkosť

Vo všeobecnosti by mali byť nohavice vytiahnuté čo najvyššie, tak aby špičky nôh mierne pretŕčali cez spodný koniec. Pri takto „oblečených“ nohaviciach si môžete byť istý, že aplikácia pôsobí správne.

Nie ste si ešte istý výberom správnej veľkosti, alebo účinkami Reboots regeneračných nohavíc? Žiaden problém. Príďte si ich vyskúšať ku jednému z našich partnerov, alebo si ich zapožičajte na pár dní domov.