Logo
Logo
zavolajte nám tel.  0905 80 80 83 | PREDAJŇA | CYKLO SERVIS | B2B
Po-Pia: 9.00-18:00 So: 9.00-12.00
Naposledy zobrazené

 

 


Sponser PRO RED BEET VINITROX 60ml

ODPORÚČAME

RED BEET VINITROX je plne prírodný doplnok s vysokým potenciálom, ktorý pozitívne ovplyvňuje vysokú úroveň športového výkonu. Na základe standardizovaného koncentrátu šťávy z červenej repy a patentovaného extraktu z paradajok poskytuje dusičnan, polyfenoly a špeciálne bielkoviny, ktoré majú vazodilatačný účinok a zlepšujú krvný obeh.

Obsah balenia:
60ml
EAN: 7611174440719
Výrobca: SPONSER
DOSTUPNOSŤ: externý sklad
Cena bez DPH: 2.49
2.99
Pôvodná cena 3.40, - 12 %
KS

Sponser RED BEET VINITROX

RED BEET VINITROX je plne prírodný doplnok s vysokým potenciálom, ktorý pozitívne ovplyvňuje vysokú úroveň športového výkonu. Na základe standardizovaného koncentrátu šťávy z červenej repy a patentovaného extraktu z paradajok poskytuje dusičnan, polyfenoly a špeciálne bielkoviny, ktoré majú vazodilatačný účinok a zlepšujú krvný obeh. Inými slovami, zväčšujú prietok krvných riečišť (tepny a žily), a preto krv prúdi rýchlešjie a lepšie. V dôsledku toho, kyslík a živiny môžu byť prepravované do buniek vo väčšiom množstve, zlepšujú produkty látkovej výmeny, ako je laktát a kortizol.

Vinitrox je patentovaný extrakt plodov s vazodilatačným účinkom, ktorý bol uvedený aktivaciou enzymu NOS (endoteliální oxidu dusnatého). Tento enzym so signalizačnou funkciou podporuje vybudovanie NO, ktorý má opäť vazodilatačný účinok.

Obsah VinitroxTM v "červenej repy Vinitrox" sa rovná obsahu polyfenolov v 1 kg čerstvého ovocia.

Naviac je obohatená o aminokyseliny L-arginin a L-ornitin.

Výhody :

  • dlhšiu  a vyššiu výkonnosť
  • zvýšenie efektivity vo vysokých a intenzívnych výkonoch s dobou trvánia 6 až 30 minut
  • zníženie krvného tlaku
  • znížená spotreba kyslíku vo vysokých intenzivných fyzických výkonoch
  • lepšie testy pri športovom lékarskom vyšetrení

Použitie podľa štúdií: po dobu najménej 4 dni pred súťažou. V deň preteku jednu ránu čistú alebo riedenú vodou, v závislosti na žaludočnej toleranci 3-2 hodiny pred pretekmi. Podľa štúdie, ktorá zvyšuje výkon efekt možno očakávať po 3-4 dňoch. Ustálený priamy, alebo riedený vodou. Približne 1-3 hodiny pred fyzickým výkonom, v závislosti na žaludečnej tolerancii.