Logo
Logo
zavolajte nám tel.  0905 80 80 83 | PREDAJŇA | CYKLO SERVIS | B2B
Po-Pia: 9.00-18:00 So: 9.00-12.00
Naposledy zobrazené

 

 

ŠPORTOVÉ OBLEČENIE

Bežecké OBLEČENIE

Kvalitné bežecké oblečenie, ktoré vám sedí dokonale, môže výrazne zlepšiť váš pocit z behu a pomôcť k lepšiemu výkonu. Či ste profesionálny bežec, alebo sa len občas idete prebehnúť určite si vyberiete z ponuky bežeckého oblečenia, kde nájdete bežecké šortky, ponožky, bundy, tričká aj legíny.  

pozrieť produkty

Cyklistické OBLEČENIE

V máloktorom športe je výber oblečenia tak dôležitý, ako v cyklistike. Nevhodne zvolené cyklistické oblečenie dokáže urobiť z vašej jazdy peklo. Väčšinou sa ukáže, že šetriť minimálne na cyklistických nohaviciach sa naozaj neoplatí. Spoznajte značku, ktorá sa vo svete cyklistického oblečenia vypracovala medzi špičku. 

pozrieť produkty

Funkčné OBLEČENIE

Čím je počasie počas vašich outdorových športových aktivít náročnejšie, tým väčšiu pozornosť venujte výberu svojho funkčného oblečenia. Dobre zvolené funkčné oblečenie vás bude chrániť pred chladom, vetrom a dažďom, ale aj pred horúcim slnkom. Vďaka špeciálnym technológiám výroby a použitým materiálom vás vždy udrží v suchu a v teple. 

pozrieť produkty

 

Kompresné OBLEČENIE

Lepšia cirkulácia krvi, rozprúdenie lymfy, rýchlejšie vyplavovanie laktátu zo svalových buniek, urýchlenie regenerácie, podpora hlavných svalových skupín podieľajúcich sa na športovom výkone, uľahčenie športového výkonu. Toto je len niekoľko dôvodov prečo si naši zákazníci dennodenne vyberajú z našej širokej ponuky kompresného oblečenia.    

pozrieť produkty

Kompresné NÁVLEKY

Privítali by ste počas vášho maratónu aby sa vám dostával do svalov rýchlejšie kyslík a živiny a tým sa spomalil nástup únavy? Presne s týmto vám dokážu pomôcť kompresné návleky a podkolienky. Správnou kompresiou pomôžete krvi prekonať gravitáciu. Vďaka tomu sa vaša krv dostane rýchlejšie z pracujúcich svalov do srdca a do pľúc...

pozrieť produkty

Ponožky a PODKOLIENKY

Detaily rozhodujú. A rovnako to platí aj pri výbere ponožiek. Či už obľubujete trail, alebo vám viac sedí cesta, mať na nohách dobré ponožky, ktoré od začiatku do konca ostanú na svojom mieste, je na nezaplatenie. V našej ponuke nájdete ponožky, ktoré sú ultraľahké, majú doslova schopnosť dýchať, perfektne odvádzajú vlhkosť, držia vašu nohu v suchu, 

pozrieť produkty

 

Športové BANDÁŽE

Ľahšie zranenie nemusí pre vás znamenať automaticky STOP v športe. Športová bandáž vám pomože rýchlejšie sa uzdraviť a súčasne sa udržiavať ľahším tréningom.

pozrieť produkty

Triatlonové OBLEČENIE

Rozhodli ste sa absolvovať triatlon a rozmýšľate čo si obliecť? U nás nájdete všetko oblečenie, ktoré budete potrebovať, aby ste mohli súťažiť na akejkoľvek triatlonovej úrovni. Vyberte si z ponuky rôznych výrobcov triatlonového oblečenia ako sú: SPEEDO, COMPRESSPORT, CEP

pozrieť produkty