Logo
Logo
zavolajte nám tel.  0905 80 80 83 | PREDAJŇA | SERVIS | B2B
Po-Pia: 9.00-18:00 So: 9:00-12:00
Naposledy zobrazené

 

 


KOMPAVA Premium Lactoferrin 60 kapsúl

IMUNITA
Cena 39.20
Pôvodná cena 40.00, - 2 %
DOSTUPNOSŤ: externý sklad
Cena bez DPH: 32.67
Kód produktu: KPL60
EAN: 8586011212790
Výrobca: KOMPAVA
KS

Výživový doplnok na imunitu KOMPAVA Premium Lactoferrin

pôsobí antibakteriálne, viaže na seba železo, ktoré je potravou pre baktérie v tráviacom trakte. Podporuje imunitný systém a tým prispieva k posilneniu organizmu. Je vhodný pri zníženej koncentrácii hemoglobínu v červených krvinkách, ktorá spôsobuje anémiu.

Doplnok výživy KOMPAVA Premium Lactoferrin je zmes jednotlivých látok, ktoré sa vzájomne pozitívne ovplyvňujú a tým zlepšujú svoje účinky na organizmus a prispievajú k posilneniu imunitného systému, zvyšuje fyzický a psychický výkon organizmu.

Odporúčame používať:

  • Pri problémoch spôsobených baktériami, vírusmi , kvasinkami alebo plesňami
  • Pri zníženej imunite - zlepší imunitu a zvýši schopnosť organizmu bojovať proti cudzím látkam
  • Pri anémii spôsobenej nedostatkom hemoglobínu (železa) – zlepší sa využitie železa prijatého potravou, dôležitého pri tvorbe červených krviniek a hemoglobínu
  • Na potlačenie oxidačných procesov v tele (prebiehajúcich pri rakovine, starnutí buniek, kardiovaskulárnych ochoreniach)
  • Prispieva k obnove črevnej mikroflóry

Doplnok pre posilnenie imunitného systému Premium Lactoferrin obsahuje:

  • Laktoferin – glykoproteín viažuci na seba železo. Touto väzbou získal vlastnosti antimikrobiálne, antivírusové, antimykozne, antianemické a antioxidačné. Okrem toho prispieva k správnej tvorbe črevnej mikroflóry, k zvýšeniu imunity
  • Kvasničný selén – je organická forma selénu, ktorý je telom ľahšie využiteľný ako anorganický. Je silný antioxidant, preventívne chráni organizmus, prispieva ku správnemu fungovaniu imunitného systému
  • Laktát zinočnatý – je to organická forma zinku. Zvyšuje aktivitu imunitného systému, prispieva ku udržaniu zdravej pokožky, vlasov a nechtov, aktivuje bunky lymfatického systému a tým zrýchľuje detoxikáciu organizmu.
  • Vitamín B6 (pyridoxín) – podporuje činnosť enzýmov, ktoré sú zodpovedné za využitie bielkovín, tukov a cukrov. Keďže aj laktoferín je proteín, zvyšuje jeho absorpciu a využitie organizmom. Prispieva k správnej funkcii nervového systému, zlepšuje náladu, prispieva ku zníženiu únavy a vyčerpania. Zlepšuje viazanie kyslíka na molekulu hemoglobínu a podporuje tvorbu imunitných buniek.

Odporúčané dávkovanie:

1–2 kapsuly denne zapiť dostatočným množstvom tekutiny

Výživový doplnok na imunitu KOMPAVA Premium Lactoferrin zloženie:

Lactoferrin, laktát zinočnatý, kvasničný selén, pyridoxín (B6), želatínová kapsula, karamelové farbivo

Nutričné hodnoty v 1 kps RDA
Lactoferin 250 mg  
Zinok (Zn) 15 mg 150%
Selén (Se) 55 μg  100%
Vit. B6 (pyridoxínhydrochlorid) 10 mg 714%


Upozornenie:

Vhodné pre deti od 3 rokov. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale, pri teplote od 10˚C do 25˚C, mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.