Logo
Logo
zavolajte nám tel.  0905 80 80 83 | PREDAJŇA | SERVIS | B2B
Po-Pia: 10.00-16:00 So: zatvorené
Naposledy zobrazené

 

 


Garmin Running dynamics POD

NOVINKA
Cena 69.90
DOSTUPNOSŤ: externý sklad
Cena bez DPH: 58.25
Kód produktu: 010-12520-00
EAN: 753759175528
Výrobca: GARMIN
KS

Snímač bežeckej metriky Running dynamics POD

 

Novinka v ponuke bezdrôtových snímačov Garmin. Running dynamics POD je snímač pre beh s integrovaným akcelerometrom pre merania spojené s pokročilou metrikou behu - Advanced Running Dynamics pre hodinky zo série Forerunner 735XT, Forerunner 935, a fénix 5. Pri použití plnohodnotne "nahradzuje" bežecké metriky, ktoré su dostupné vďaka integrovanému akcelerometru v pulzmeroch (hrudný pás) - HRM-Run™ a HRM-Tri™. Môžete tak jednoducho využívať integrovaný optický pulzomer na hodinkách a vďaka pripojenému Running dynamics POD budete mať k dispozícií kompletné bežecké metriky. 

Základné metriky: Kadencia behu, Vertikálna oscilácia, Čas kontaktu so zemou. 
Pokročilé metriky: Advanced Running Dynamics - dĺžka kroku, rovnováha doby kontaktu so zemou - Ľ/P noha a vertikálny pomer.

Advanced Running Dynamics Pokročilá bežecká metrika behu je novinkou vo funkcionalite športových hodiniek. Nové merania poskytujú komplexný náhľad na techniku behu a výkonnosť vo vzťahu k očakaváným výsledkom. Dĺžka kroku je meraná v reálnom čase pri behu. Meranie dĺžky kroku je užitočné vo vzťahu s dosahovanými tempami vašich behov. Rovnováha doby kontaktu so zemou meria symetriu doby kontaktu so zemou (len pri behu) medzi ľavou a pravou nohou. Vertikálny pomer (Vertical Ratio) je prezentovaný ako pomer hodnoty vertikálnej oscilácie a dĺžky kroku v percentuálnom vyjadrení. Inými slovami táto funkcia dokáže zmerať efektívnosť pomeru dĺžky kroku a vertikálnej oscilácie pri behu s cieľom zvýšiť efektivitu vášho behu.
Kadencia behu Kadencia je počet krokov za minútu. Zobrazovaná hodnota je súčtom všetkých krokov (ľava i pravá noha) a hodinky ponúkajú okamžité hodnotenie na farebnej škále a a dáta sú dostupné po pripojení pulzomera k Forerunner 620.
Vertikálna oscilácia Vertikálna oscilácia je hodnota "odskoku" pri odraze počas behu. Zobrazuje sa hodnota vertikálneho pohybu tela, meraná v centimetroch na každy krok a a dáta sú dostupné po pripojení pulzomera k Forerunner 620.
Ground Contact Time Čas kontaktu so zemou pri behu alebo "Ground contact time" definuje čas kontaktu so zemou pri behu pre každý krok. Čas je meraný v milisekundách a dáta sú dostupné po pripojení pulzomera k Forerunner 620.
Vymeniteľná batéria Napájanie je zabezpečené vymeniteľnou batériou CR1632, ktorej výdrž je až 12 mesiacov (v závislosti od používania).
ANT+ kompatibilita Bezdrôtové rozhranie pre pripojenie ku kompatibilným športovým hodinkám zo sérií fénix 5S/5/5X, Chronos, Forerunner 935XT, Forerunner 935.
Vodotesnosť 10 m Running dynamics POD je vodotesný podľa normy IPX (odolá ponoreniu do hĺbky 1m / 30 minút), nie je však určený na plávanie a potápanie.
Gyroskopický akcelerometer Integrovaný (gyroskopický) akcelerometer v module zabepečí analýzu a záznam metriky behu - Running Dynamics.