Logo
Logo
zavolajte nám tel.  0905 80 80 83 | PREDAJŇA | CYKLO a SKI SERVIS | BLOG
Po-Pia: 9.00-18:00 So: 9.00-12.00

 

 

https://pro-body.sk/sporttestery/sporttestery-polar/running-multisport/c13218

Neutrálka, ktorú vyvetráš na dráhe aj v ľahšom teréne


Značku CRAFT som si za svoju už niekoľkoročnú bežeckú históriu nikdy nespájala s bežeckými topánkami. Vždy len s oblečením. Popravde som ani nevedela, aké modely majú, akým smerom sa uberajú a čo vôbec od týchto botasiek čakať. 

Do rúk sa mi vďaka pro-body.sk dostal model CRAFT CTM Ultra 2 W
Ak sa vám nechce čítať celá recenzia a hľadáte len rýchle info, nech sa páči:

čítať ďalej

GARMIN VARIA RTL 515. Inteligntné svetlo, alebo svetlo čo vám može....

Pre mňa je jesenné a obzvlášť zimné obdobie čas, kedy začína vyhrávať v počte výjazdov viac cesta ako les a tak som sa rozhodol vyskúšať Garmin Varia cyklo-radar RTL515 ktorý máme v predajni pro-body.sk 

V období kedy sa množia informácie o cyklistoch, ktorí už z výjazdu domov neprišli, som si povedal, že bezpečnosť musí byť na prvom mieste. Každý sa chce k svojej rodine vrátiť živý a zdravý. A ak tomu viem pomôcť aspoň trošku, tak to jednoducho musím mať.

čítať ďalej

Recenzia CRAFT CTM Ultra Carbon 2, alebo ako si ešte viac užiť dlhé behy

Ešte stále sa stretávam s názorom: „CRAFT má výborné oblečenie a funkčné prádlo, ale neviem či by som si kúpil CRAFT bežecké tenisky.“
Rovnaké pocity som zdieľal na začiatku aj ja. Či už keď som si prvý krát obúval na testovanie CRAFT CTM Ultra Carbon, alebo SCOTT SPEED Carbon RC. Oba modely však v sebe prinášali niečo originálne a inovatívne, čo som pocítil hneď pri prvých behoch, takže stotožnenie a nadšenie prišli doslova ruka v ruke.

čítať ďalej

 
 
 
 

 

NOVÉ A OBĽÚBENÉ PRODUKTY