Logo
Logo
zavolajte nám tel.  0905 80 80 83 | PREDAJŇA | SERVIS | B2B
Po-Pia: 10.00-16:00 So: zatvorené
Naposledy zobrazené

 

 


Elite TUO cyklotrenažér

NOVINKA
Cena 449.00
Pôvodná cena 467.71, - 4 %
DOSTUPNOSŤ: 1Q.2021
Cena bez DPH: 374.17
Kód produktu: 0192001
Výrobca: ELITE
KS

Elite TUO trenažér

Kompaktný dizajn, veľká pomoc pre vaše trénovanie. To je Tuo, nový domáci trenažér Elite vytvorený v spolupráci s Adriano Design.
Tuo je interaktívny hometeriner s automatickým nastavením odporu. Je to spoľahlivý technologický spoločník vytvorený tak, aby hladko zapadol do ktorejkoľvek časti vášho domu a súčasne poslal vaše tréningy na ďalšiu úroveň.

Krásny pri používaní, elegantný, keď je zložený

Tuo bol vytvorený tak, aby Vášmu tréningu nič nechýbalo. Zároveň má vynikajúci dizajn Made in Italy, jednoduchý a výrazný tak, že ladia ako ideálny kus nábytku do Vášho obývýku alebo akejkoľvek inej miestnosti v dome alebo aj v kancelárii, keď ho práve nepoužívate. Vyznačuje sa pevnou a kompaktnou štruktúrou vyrobenú z vysoko kvalitných materiálov ako hliníková konštrukcia, oceľový rám a nohy z bukového dreva, jeden z najkrajších, najpevnejších a najpevnejších materiálov pre interiéry. Buk nie je použitý len kvôli vzhľadu, je tiež ideálny pre absorbciu nárazov pri tréningu a zaistí tak veľkú stabilitu.

Kompaktný štruktúra a rýchle nastavenie

Ľahký a ľahko sa prepravuje. Tuo má sklopný rám a nohy, takže nastavenie je okamžité a kedykoľvek. Pri skladovaní je naozaj kompaktný, takže ho môžete umiestniť kdekoľvek vo vašom dome alebo kancelárii, čím sa zvyšuje prehľadnosť a kultivovanosť akéhokoľvek prostredia.

Zároveň má tento trenažér skvelú stabilitu pri tréningu: okrem protišmykových gumových nôh má Tuo tiež blokovací systém Fast Fixing - zapojením praktické páky môžete koleso upevniť k nosnému rámu v jednej rýchlej operácii.

Tichý, skvelá kompatibilita

Tuo nie je len veľmi kompaktný a nádherný na pohľad, je tiež tichý. Valec, na ktorom leží kolo kolesá, je vyrobený z materiálu Elastogel, čo je exkluzívny molekula polyuretánu vyvinutá a testovaná spoločnosťou Elite, aby sa obmedzil hluk spôsobený trením o 50% a znížilo sa opotrebovanie plášťov pri tréningu o ďalších 20%.

Silným prvkom Tuo je jeho rám - dokáže pojať väčšie kazety. Tuo zjednodušuje inštaláciu bicykla vďaka praktickému bočnému mikroregulačnímu mechanizmu pre kolesá až do 29 ''. Tuo je najkompatibilnejšie medzi našimi cyklotrenažéry, pretože obsahuje všetky potrebné adaptéry pre inštaláciu kolesá s nábojmi 130x5mm QR, až po kolesá s osou 148x12mm. (BOOST)

Interaktivita

Tuo je inteligentný interaktívny domáci trenažér, ktorý spolupracuje s akýmkoľvek druhom aplikácií, softvéru, počítačov a zariadení (smartphony a tablety) s iOS, Android, OSX a Windows.Prenos dát medzi domácim trénerom a ostatnými oblasťami systému je bezdrôtový.

Týmto spôsobom môžete spravovať úrovne odporu a zobrazovať všetky rôzne parametre, takže môžete mať skvelú personalizáciu a interaktivitu na vašej vnútornej tréningové relácii.Tuo odosiela dáta o výkone, rýchlosti a kadencie. Tuo možné spravovať pomocou softvéru My E-Training (12-mesačný predplatné zadarmo) alebo iných indoor cyklistických služieb (ktoré zvyčajne vyžadujú platené predplatné), ako sú: Zwift, TrainerRoad, The Sufferfest, Bikevo, Kinomap a mnoho ďalších.

  • Simulácia sklonu: 10%
  • Presné merania: ± 3%
  • Výkon: 1250W

         

my Etraining kompatibilný s iOS a Android smartfónmi a tabletmi:

  • iPad 3 a vyššie
  • iPhone 4S a vyššie
  • iPod Touch 5 a vyššie
  • Android 4.3 a Bluetooth Smart Ready

Prehľadová tabuľka cyklotrenažéov v PDF>


Vyberte si ten správny cyklotrenažér pre vás v konfigurátore >

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom