Logo
Logo
zavolajte nám tel.  0905 80 80 83 | PREDAJŇA | CYKLO a SKI SERVIS | BLOG
Po-Pia: 9.00-18:00 So: 9.00-12.00

 

 

Interaktívny ventilátor ELITE ARIA s filtrami

- 9% NOVINKA ODPORÚČAME

Najinteligentnejší" ventilátor na trhu:
Aria je nový inteligentný ventilátor Elite navrhnutý tak, aby presne kopíroval pocit z vonkajších jázd pomocou inteligentného prúdenia vzduchu, ktorý sa automaticky nastavuje na základe intenzity a údajov o vašom tréningu až do rýchlosti 50 km/h.

Výrobca: ELITE
Kód produktu: 0220201
EAN: 8020775041970
DOSTUPNOSŤ: externý sklad
264.58 bez DPH
317.50 ks
Pôvodná cena 348.90, - 9 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

"Najinteligentnejší" ventilátor na trhu:
Aria je nový inteligentný ventilátor Elite navrhnutý tak, aby presne kopíroval pocit z vonkajších jázd pomocou inteligentného prúdenia vzduchu, ktorý sa automaticky nastavuje na základe intenzity a údajov o vašom tréningu až do rýchlosti 50 km/h.

Prúd vzduchu je automaticky riadený údajmi z vašich tréningov:
Aria je nevyhnutnou integráciou do vnútorného tréningového ekosystému produktov Elite, pretože zaisťuje maximálnu kompatibilitu so senzormi a zariadeniami na automatické riadenie prúdenia vzduchu na základe rýchlosti, výkonu, srdcovej frekvencie a tiež telesnej teploty. Jedna z najinovatívnejších funkcií nového inteligentného ventilátora Elite.

Najviac kompatibilné so senzormi a zariadeniami:
Aria komunikuje bezdrôtovo so zariadeniami a snímačmi rýchlosti ANT+™ FE-C a ANT+™, meračmi výkonu ANT+™, monitormi srdcového tepu ANT+™ a Bluetooth a snímačmi telesnej teploty ANT+™, a preto je tento ventilátor jedným z najkompatibilnejších a najpokročilejších inteligentných dostupné zariadenia.

Ovládanie ventilátora aj cez aplikáciu My E-Training:
Inteligentný ventilátor Elite sa tiež pripája k aplikácii My E-Training pre rýchly prístup ku všetkým hlavným funkciám. Nemusíte sa prihlásiť na odber aplikácie, aby ste získali úplný prístup ku všetkým funkciám Aria na My E-Training.
Prostredníctvom softvéru Elite je tiež možné vybrať zariadenie alebo snímač, ktorý sa má pripojiť, upraviť percento výkonu vetra a prispôsobiť niektoré pokročilé nastavenia na základe vašich špecifických tréningových potrieb.

Dizajnové nastavenie, striedme a elegantné:
Aria bola navrhnutá v spolupráci s Adriano Design, aby zaistila výrazný vzhľad, ktorý sa dokonale integruje s ekosystémom vnútorného tréningu Elite.
Tento ventilátor má 10 nastaviteľných polôh (0° až 50°), aby lepšie zakryl tvar tela cyklistu, a tiež je vybavený praktickou rukoväťou z umelej kože Elite pre ľahšiu prepravu počas fázy nastavenia.

Aria tiež obsahuje 2 filtre s aktívnym uhlím, ktoré filtrujú vzduch vo vašej polohe a odstraňujú všetky pachy z cvičenia.
Keď sú filtre spotrebované, môžete ich jednoducho vybrať a vymeniť.

Náhradné filtre nájdete u nás pod kódom 0221201. Zariadne používa klasické 220V napájanie zo siete.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom