Logo
Logo
zavolajte nám tel.  0905 80 80 83 | PREDAJŇA | B2B
Po-Pia: 10.00-18:00 So: 9.00-12.00
Naposledy zobrazené

 


Ride 100% Speedtrap Peter Sagan LE

LIMITOVANÁ EDÍCIA
Cena 239.99
DOSTUPNOSŤ: 2-5 dní
Farba:
Blue Topaz Multilayer Mirror Lens

Cena bez DPH: 199.99
Kód produktu: 61023-908-69
EAN: 841269155984
Výrobca: Ride 100 percent
KS

Okuliare Ride 100% Speedtrap Peter Sagan LE

sú špičkou mezdi športovými okuliarmi. Jedinečný dizajn je spojený s troma najlepšími technológiami v oblasti slnečných okuliarov. Teraz v limitovanej edícícii Peter Sagan

Partnerstvo s Petrom Saganom prináša ďalšiu inspiráciu a opäť unikátny štýl športových okuliarov  - Peter Sagan sa pokúsi na práve prebiehajúcom 106. ročníku Tour de France zlomiť ďalší rekordný zápis. Získať po siedmy krát zelený dres najlepšieho šprintéra. Na oslavu Petrovej jedinečnej osobnosti a jeho pretekárskeho štýlu sme s týmto trojnásobným majstrom sveta spojili svoje predstavy a pokračujeme v každoročnom vydaní exkluzívnej limitovanej kolekcie slnečných okuliarov Peter Sagan 2019.

Okuliare so závodným DNA sa ručne vyrábajú v Taliansku v topásovo modrom tónovanom kovovom povrchu.. Už dva roky sa Peter Sagan podieľa na vývoji okuliarov 100%. Vďaka tomu sa posúvajú použité technológie, ktoré nanovo definujú kategóriu závodných okuliarov. Limitovaná edícia Peter Sagan 2019 je k dispozícii v štyroch modeloch: Speedcraft, Speedtrap, S2 a S3.
Všetky štyri modely ponúkajú 100% technológie vo funkčnom balení pre každodenný športový výkon a jazdu na akejkoľvek úrovni. Hlavnými benefitmi sú 360 stupňové zorné pole a dokonalé odvetranie pri jazde a viacvrstvový zorník Topaz Blue so zrkadlom, obsahuje hydrofóbnu + olejofóbnu úpravu, ktorá odpudzuje
vodu, nečistoty a olej a vytvára tak dokonalý povlak zorníka, ktorý pomáha udržať váš čistý výhľad.


Všetky modely zahŕňajú logo Petra Sagana a dodávajú sa v špeciálnom balení s mikro taškou, tvrdým puzdrom a náhradným čírym zorníkom. Jedná sa limitovanú edíciu s obmedzeným počtom vyrobených slnečných okuliarov.
Connect 

Značka 100% bola vždy synonymom pretekárskeho športu v Amerike a bola spojená s mnohými ikonickými momentmi, ktoré stanovili korene a históriu moderného motokrosu. Dnes, ako podvedomie o značke opäť rastie v motokrosu, tak aj na zjazdových tratiach a na tratiach BMX, 100% inšpiruje celú novú generáciu pretekárov. Spoločnosť so sídlom v San Diegu v Kalifornii vyrába kolekcie prémiových okuliarov, okuliarov, prilieb, rukavíc a športového oblečenia, ktoré sú určené špeciálne pre dnešných náročných pretekárov.

  • široké sklo z jedného kusu zvyšuje periferné videnie a UV ochranu
  • nosník a stránice sú vyrobené zo špeciálnej gumy Megol, vďaka čomu dobre drží na nose a sú pohodlné
  • užší priestor medzi sklom a tvárou zvyšuje prúdenie vzduchu a zabraňuje tak zahmlievaniu okuliarov
  • špeciálne tvarované stránice okuliarov s odvetraním bezpečne držia na hlave a pomáhajú odvádzať vlhkosť
  • konštrukcia "wrap-around" znižuje pohyb okuliarov po tvári
  • vzduchové odvetrania zvyšujú ventiláciu a súčasne znižujú zahmlievanie okuliarov
  • výmenné sklá sú k okuliarom k dispozícií pre všetky svetelné podmienky

Obsah balenia: súčasťou balenia je originálne puzdro, 1x sklo číre, náhraný nosník a handrička na čistenie.