Logo
Logo
zavolajte nám tel.  0905 80 80 83 | PREDAJŇA | CYKLO a SKI SERVIS | BLOG
Po-Pia: 9.00-18:00 So: 9.00-12.00
Naposledy zobrazené

 

 

POLAR IGNITE 2 MODRÁ

NOVINKA

Inteligentné hodinky Polar Ignite 2 sa stanú vaším spoločníkom naprieč celým dňom. Už na prvý pohľad vás zaujmú svojím štýlovým spracovaním. V noci dokážu hodinky merať váš spánok a pomocou budíka si nastavíte čas, kedy sa budete chcieť prebudiť. Na meranie tepu využívajú smart hodinky optický senzor Polar Precision Prime.

Výrobca: POLAR
Kód produktu: 90085184
EAN: 725882058146
DOSTUPNOSŤ: 2-5 dní
Cena bez DPH: 190.83
229.00
KS

Fitness hodinky POLAR IGNITE 2 s GPS a meraním tepu zo zápästia

Inteligentné hodinky Polar Ignite 2 sa stanú vaším spoločníkom naprieč celým dňom. Už na prvý pohľad vás zaujmú svojím štýlovým spracovaním. V noci dokážu hodinky merať váš spánok a pomocou budíka si nastavíte čas, kedy sa budete chcieť prebudiť. Na meranie tepu využívajú smart hodinky optický senzor Polar Precision Prime. Všetky informácie sa vám zobrazia na kvalitnom 1,2" farebnom displeji s rozlíšením 240 × 204 px. Inteligentné hodinky disponujú integrovanou GPS, Galileo, QZSS & GLONASS, takže získate vždy presné informácie o vzdialenosti napríklad pri behu. Batéria s kapacitou 165 mAh udrží smart hodinky Polar Ignite 2 v chode so zapnutou GPS až 20 hodín. Ak GPS vypnete, dočkáte sa výdrže až 5 dní na jedno nabitie. Na vašej ruke budú hodinky držať vďaka silikónovému remienku.

Hlavné prednosti POLAR IGNITE 2:

 • Na prepojenie smart hodiniek s telefónom slúži úsporná technológia Bluetooth
 • IPS TFT 1,2" farebný displej s rozlíšením 240 × 204 px sa postará o presné zobrazenie všetkých informácií
 • Hodinky vážia iba 35 gramov
 • V balení sú k dispozícii 2 remienky pre rôzne veľkosti zápästia (jeden vo veľkosti S, druhý M/L)
 • Na jedno nabitie vydržia hodinky Polar Ignite 2 až 20 hodín v tréningovom režime so zapnutou GPS, inak vydržia až 5 dní
 • Hodinky Polar Ignite 2 sú vhodné aj na plávanie
 • Možnosť nastavenia si budíka nezávisle od vášho telefónu
 • Polar Ignite 2 sú vodoodolné, takže im neublíži ani nečakaná dažďová prehánka a môžete s nimi pokojne aj plávať v bazéne
 • V hodinkách je integrovaná GPS, Galileo, QZSS & GLONASS
 • Polar Ignite 2 dokážu zmerať váš spánok a mieru zotavenia oproti predošlému dňu
 • Hodinky sú kompatibilné s ďalšími senzormi pre spresnenie merania napr. Polar H10Polar Verity Sense

Štýlové smart watch Polar Ignite 2 potešia aj naozaj nadšených športovcov

Smart watch Polar Ignite 2 využívajú optický senzor merania tepu - Polar Precision Prime. Ten spočíva v meraní tepovej frekvencie priamo z vášho zápästia. K hodinkám je možné pripojiť aj ďalšie senzory, napríklad hrudný pás Polar H10 alebo optický senzor Polar Verity Sense, Ktorý možno nosiť na predlaktí alebo paži. Na základe presného merania vám smart hodinky Polar Ignite 2 ukážu vašu dennú aktivitu v percentách. Informácie o vašej tepovej frekvencii budete mať rozpísané v podobe podrobných štatistík a roztriedených do zón podľa intenzity.

Smart hodinky Polar Ignite 2 zvládnu zmerať nielen vaše výkony, ale aj odpočinok

Pomocou smart hodiniek Polar Ignite 2 budete presne vedieť, ako náročný je váš deň a na základe toho sa rozhodnúť, či je vhodná chvíľa na cvičenie alebo by ste mali skôr odpočívať. Nosením inteligentných hodiniek Polar Ignite 2 počas noci možno využiť aj funkciu Nightly Recharge, ktorá slúži na zobrazenie miery zotavenia oproti predošlému dňu. Ak si nie ste istí aké cvičenie zvoliť, môžete využiť sprievodcu tréningom FitSpark, ktorý ponúka najrôznejšie cvičebné plány priamo do smart watch Polar Ignite 2. Tréningové plány vo FitSpark sú navrhnuté tak, aby zodpovedali vašej fyzickej úrovni v závislosti od histórie cvičenia a vašej momentálnej pripravenosti. Samotným tréningom budete sprevádzaní prostredníctvom displeja inteligentných hodiniek Polar Ignite 2.

 

So smart hodinkami Polar Ignite 2 budete mať neustály prehľad

Zavrite oči a započúvajte sa do svojej obľúbenej hudby alebo naopak pridajte na hlasitosti a nechajte sa vyburcovať. Cez smart hodinky Polar Ignite 2 možno ovládať prehrávanie hudby z vášho telefónu. Bluetooth hodinky Polar Ignite 2 jednoducho spárujete s vaším mobilným telefónom prostredníctvom Bluetooth s nízkou spotrebou. Po prepojení budete môcť dostávať notifikácie z vášho mobilného telefónu a pokojne si aj zobraziť predpoveď počasia, aby ste vedeli, či môžete vybehnúť von.

 

 

 

Displej

Gestom aktivovaný farebný dotykový displej (IPS TFT) s čidlom intenzity svetla (ALS). Možnosť stáleho zapnutia v tréningovom režime Rozlíšenie 240x204. Krycie sklo Dragontrail.

Batéria

Baterie Li-pol, 165 mAh. Výdrž batérie až 20 hodin v tréningovom režime (GPS a meranie tepovej frekvencie na zápästí) alebo až 5 dní v režime hodiniek so súvislým sledovaním tepovej frekvencie. Niekoľko možností úspory energie vedie k dlhšej výdrži batérie, ktorá môže dosiahnuť až 100 hodin.

Materiály

Polymerové púzdro so sklolaminátom. Rám a tlačítko z NEREZOVEJ OCELI .

Remienky

Silikon, pracka z NEREZOVEJ OCELE .

Veľkosti:
Obvod zápästia 130–210 mm

Balíček obsahuje dve varianty veľkosti remienka.

GPS

Integrovaná GPS, GLONASS, Galileo, QZSS. Asistovaná GPS pre rýchle spojenie.

Možnosti pripojenia

Bluetooth s nízkou spotrebou (BLE). Prispôsobený kabel USB pre nabíjanie a synchronizáciu dát.

Hodinky

Čas a dátum. Alarm s funkciou odloženia. Stopky a odpočítavací časovač.

Jazyky uživateľského rozhrania

Angličtina, nemčina, francúzština taliančina, holandština, norština, španielština, portugalština, švédština, fínština, dánština, polština, ruština, turečtina, indonéština, čeština, japonština, čínština (zjednodušená)

Snímače

Kompatibilné so snímačom tepovej frekvencie Polar BLE.

Odolnosť proti vodě

Vodotesné do 30 m (ISO 22810, vhodné pre plavánie)

Samostatný režim

Je možné nastaviť a používať bez ďalších zariadení alebo pripojení (obmedzená kapacita pamäti pre ukladanie dát). Ak chcete mať prístup ku všetkým funkciám a neobmedzenému cloudovému úložisku pripojte hodinky k našej bezplatnej aplikácii a webovej službe Polar Flow, ktorá zhromažďuje informácie o vašej športovej aktivite a kondícii.