Logo
Logo
zavolajte nám tel.  0905 80 80 83 | PREDAJŇA | CYKLO SERVIS | B2B
Po-Pia: 9.00-18:00 So: 9.00-12.00
Naposledy zobrazené

 

 

Plavecké okuliare Speedo Biofuse Rift Junior

NOVINKA

Detské plavecké okuliare Speedo Rift Junior sú určené detský plavcom vo veku 6 - 14 rokov.

Kód produktu: 68-01213c811
EAN: 5053744397993
Výrobca: SPEEDO
DOSTUPNOSŤ: 2-5 dní
Cena bez DPH: 16.67
20.00
KS

Plavecké okuliare Speedo Biofocuse Rift Junior

Detské plavecké okuliare Speedo Rift Junior sú určené detský plavcom vo veku 6 - 14 rokov.

Technológia SpeedFIT, ktorá umožňuje veľmi rýchle nastavenie pásku aj keď už máte okuliare na hlave. Stačí stlačiť poistku na strane okuliarov a len zatiahnuť za pásik alebo povoliť. Ďalšou skvelou vecou na týchto okuliaroch je tenké tesnenie z termoplastickej gumy, ktoré perfektne priľne k tvári. Toto tenko vylisovanej tesnenie minimalizuje otlaky na tvári a je navyše protialergénne.

Okuliare majú väčšie očnice, čo zaručuje jednak pohodlie, ale hlavne dobrý výhľad. Očnice sú opatrené antifogovou vrstvou a UV filtrom

Okuliare majú silikónový pásik, ktorý je vzadu rozdvojený.

Technológia BioFUSE je založená na využití mäkkých a pružných gélových materiálov, ktoré sú doplnené pevnou konštrukciou. Táto technológia zaručuje stálosť okuliarov a dokonalé prispôsobenie tvári. Tesnenie u okuliarov BioFUSE je hlbší a mäkšia ako u klasických okuliarov. Okuliare dokonale priľnú k nosu a tváram, čo zvyšuje komfort nosenia plaveckých okuliarov a znižuje zatekaniu vody do okuliarov.


UV filter pohlcuje škodlivé UVA a UVB žiarenie, ktoré môže spôsobiť poškodenie zraku. Okuliare s UV filtrom sú vhodné na vonkajšie aj vnútorné plávanie.


Antifog je proti zahmlievaniu vrstva vnútri očníc. Táto vrstva výrazne obmedzuje zahmlievaniu okuliarov. Po použití okuliare iba vypláchnite čistou vodou a nechajte vyschnúť. Okuliare nevytírejte žiadnymi vreckovky ani do nich nesiahajte, poškodila by sa tým antifogová vrstva a okuliare by sa zahmlieval.


Široký zorný uhol. Okuliare majú rozšírený zorný uhol, vďaka ktorému máte väčší rozhľad a lepšie môžete sledovať okolie.


Technológia Speed Fit využíva špeciálne uchytenie pásku k okuliarom. Vďaka tejto technológii je možné pások veľmi rýchlo a pohodlne nastaviť podľa potreby.