Logo
Logo
zavolajte nám tel.  0905 80 80 83 | PREDAJŇA | B2B
Po-Pia: 10.00-18:00 So: 9.00-12.00
Naposledy zobrazené

 


Kolekcia fliaš s označením SIGG Active je určená pre športovcov a vyznávačov najrôznejších outdoorových aktivít, či už ide o vyznávačov cyklistiky, geocatching či vodákov. Môžete vyberať z rôznych objemov a rozdielnych uzáverov.

New Active Top (NAT)
Športový uzáver New Active Top ukazuje, aké ľahké môže byť dodržiavanie optimálneho pitného režimu pri najrôznejších outdoorových aktivitách. Technológia funguje na jednoduchom princípe slamky, z uzáveru vedie plastová trubička, takmer sa dotýkajúcej dna fľaše, takže môžete pohodlne a bez zbytočnej námahy vypiť celý obsah fľaše, bez toho aby ste museli zakloniť hlavu - čo ocenia hlavne cyklisti, ktorí aj pri pití môžu 100 % sledovať cestu a vyhnú sa tak prípadným nebezpečným situáciám. Športujte bezpečne - s prilbou a novou fliaš SIGG s uzáverom NEW ACTIVE TOP.

Active Bottle Top (ABT)
Nanajvyš praktický uzáver Active Bottle Top je už osvedčenou stálicou na poli športových uzáverov značky SIGG. Pre pitie jednoducho otočíte náustkom doprava (proti smeru hodinových ručičiek), nasledne možno napájadlo stlačiť a pohodlne sa napiť. Otočením doľava (po smere hodinových ručičiek) uzatvorte náustok a dokonale tesniaci uzáver zabezpečí, že z fľaštičky nič nevytečie.

Wide Mouth Bottles (WMB)
Všetky fľaše SIGG s označením WMB - Wide Mouth Bottles - teda fľaše so širokým hrdlom sa veľmi ľahko plnia i čistia. Nie je problém do fľaše pridať napríklad ľadové kocky, alebo si priamo vo fľaši pripraviť obľúbený iontový nápoj. Uzávery NAT - New Active Top sú kompatibilné s fľašami WMB, čo vám umožňuje prispôsobiť si fľašu práve vašim potrebám.

Triediť podľa: Názvu Zotriediť produkty podľa názvu produktu | Ceny Zotriediť produkty podľa ceny produktu | Odporúčania Zotriediť produkty podľa odporúčania
Štítok: