Logo
Logo
zavolajte nám tel.  0905 80 80 83 | PREDAJŇA | B2B
Po-Pia: 10.00-18:00 So: 9:00-12:00
Naposledy zobrazené

 

 


Garmin vívofit jr. Real Flower

Cena 79.99
DOSTUPNOSŤ: externý sklad
Farba: Real Flower
Cena bez DPH: 66.66
Kód produktu: 010-01634-22
EAN: 753759158170
Výrobca: Garmin
KS

Garmin vívofit jr.

Monitor aktivity pre vaše deti. 

Vodeodolný monitor aktivity je špeciálne navrhnutý pre deti. vívofit jr. je pohodlný a bezpečný na každodenné nosenie. 

Vďaka vívofit jr. App,bezplatnej aplikácii k tomuto monitoru aktivity, rodičia motivujú svoje deti pomocou odmien a dobrodružstiev, ktorými odomykajú zábavné a náučné fakty. Rodičia môžu sledovať plnenie 60-minútového cieľa aktivít na deň vrátane krokov a monitorovania spánku dieťaťa. vívofit jr. tiež dáva rodičom možnosť spravovať a zadávať úlohy, nastaviť čas úlohy a odmeňovať, aby pozitívne podporili dobré správanie. Aplikácia je jednoducho kontrolovaná rodičmi pomocou kompatibilného Apple alebo Android mobilného zariadenia. Užívajte si vzácny čas strávený s rodinou. 

Vivofit - Batéria vívofit jr. nemusíte nabíjať. Je vybavený batériou s výdržou až 1 rok, ktorú stačí jednoducho vymeniť.
Vivofit - Spánok vívofit jr. monitoruje kvalitu spánku vášho dieťaťa. Následne si štatistiku môžete pozrieť priamo na svojom smrartfóne prostredníctvom bezplatnej aplikácie vívofit jr. App
Vivofit - Cieľ Podľa úrovne aktivity monitor sám priradí osobné a dosiahnuteľné ciele každé ráno.
Vivofit - Čas Monitor je navrhnutý tak, aby ste ho mohli nosiť 24 hodín denne 7 dní v týždni. Na displeji sa zobrazuje čas, dátum, kroky, úlohy, plnenie cieľa, odmeny, stopky.
Vivofit - Pohybový indikátor Zostaňte v pohybe! K pohybu deti motivuje červená výzva na pohyb spolu so zvukovým upozornením po hodine bez pohybu. Každých 15 minút nečinnosti sa rozsvieti ďalší diel. Stačí sa pár minút poprechádzať a výzva sa stratí.
Vivofit - Bezdrôdová synch Komplexné informácie o aktivite detí a splených úlohách získate po bezdrôtovej synchronizácii s aplikáciou vívofit jr. prostredníctvom Bluetooth Smart technológie.
Vívofit - Kroky vívofit jr. zaznemanáva každý krok. Na displeji vidíte aktuálny počet krokov.
vívofit jr. - vodeodolnosť vívofit jr. je vodeodolný, takže s ním môžu deti pokojne aj plávať.
vívofit jr. - ultra stretch Náramok je strečový, takže vhodný na zápästie až do obvodu 145 mm. V prípade potreby sa jednoducho vymení za väčší.
vívofit jr. - 60-minút Na každý deň je nastavený cieľ 60 minút aktivívneho pohybu. Po splnení tohoto cieľa sa v aplikácii odomknú zábavné poznatky a dobrodružstvrá.
vívofit jr. - odmeny Za splnenie úloh získavjú deti odmeny, ktoré sa spočítavajú a na konci dňa alebo týždňa sa v aplikácii zobrazí sumár.
vívofit jr. - aplikácia vívofit jr. App- aplikácia špeciálne pre vívofit jr. umožňuje rodičom spravovať a zadávať nové úlohy na každý deň alebo dokonca aj na celý týždeň. Deti svoje nové povinnosti uvidia na monitore, ktorý im pripomenie, aby si umyli zuby alebo stopuje čas, za aký splnili inú úlohu.
vívofit - zvukový alarm Zvukové upozornenie pripomenie deťom, že je čas na plnenie úloh a na pohyb.
vívofit - časovač Stopky sledujú čas plnenia zadaných úloh ako aj iných aktivít. Na splnenie úlohy môžete nastaviť čas 2, 5, 10, 15, 20 alebo 30 minút.
vívofit - podsvietenie vívofit jr. má vďaka podsvieteniu perfektne čitateľný displej aj v tme.
Rozmery zariadenia, ŠxVxH:  obvod zápästia 137-145 mm
Displej - veľkosť, ŠxV:  10 x 10 mm
Displej - rozlíšenie, ŠxV:  64 x 64 pixelov
Hmotnosť zariadenia:  17,5 g
Akumulátor - typ:  1 x CR 1632 (vymeniteľná)
Akumulátor - výdrž (pohotovostný režim):  až do 12 mesiacov
Vodotesnosť:  Áno (5 ATM)
GPS prijímač:  Nie
Prepojenie:  Bluetooth® Smart
 
  • vívofit jr., veľkosť náramku (obvod zápästia): 136 mm,
  • používateľská príručka