Logo
Logo
zavolajte nám tel.  0905 80 80 83 | PREDAJŇA | SERVIS | B2B
Po-Pia: 10.00-16:00 So: zatvorené
Naposledy zobrazené

 

 


Garmin Varia Vision displej

NOVINKA
Cena 399.90
DOSTUPNOSŤ: externý sklad

Novinka v ponuke doplnkovej výbavy pre jazdu na bicykli.Varia Vision™

Cena bez DPH: 333.25
Kód produktu: 010-01952-10
Výrobca: Garmin
KS

Garmin Varia Vision displej

Novinka v ponuke doplnkovej výbavy pre jazdu na bicykli.Varia Vision™ je unikátny náhľadový (in-sight) displej, ktorý ideálne rozširuje možnosti použitia kompatibilného cyklopočítača Edge® 520 / 1000 a cyklo-radaru Varia™ Dostaňte všetky dáta jazdy a štatistiky, tam kde ich chcete mať - priamo do zorného poľa. Sústreďte sa na dosiahnutie cieľa a všetky potrebné údaje, štatistiky a upozornenia budete mať k dispozícií priamo vo výhľade.Hlavné prednosti a výbava

  • Nízka hmotnosť zariadenia iba 29.7g pre rýchlu montáž a univerzálne použitie na vašich slnečných okuliaroch
  • Po pripojení ku kompatibilnému cyklopočítaču Edge® 520 / 1000 umožňuje nastavenie náhľadov dát podľa vlastnej konfigurácie
  • Po pripojení k Varia™ cyklo-radaru zobrazuje informácie o približujúcich vozidlách. Vďaka Varia cyklo-radaru získate unikátne funkčné spojenie pre bezpečnejšiu jazdu na cestách. Priamo vo výhľade budete informovaný o blížiacich sa vozidlách a ich vzdialenosti za vami
  • Vibračné upozornenia na hlavné udalosti (blížiace sa vozidlo, odbočenia - navigácia, prichádzajúceh hovory a správy, iné)
  • Praktický a funkčný dotykový panel na bočnej strane zariadenie pre posun dátových stránok a ďalšie funkcie (podporuje ovládanie aj v rukaviciach)
Získajte nový rozmer náhľadu vpred i vzad....

Displej Varia Vision™ poskytuje náhľad až na štyri dátové políčka v rámci zapnutej obrazovky (možnosť konfigurácie niekoľkých samostatných obrazoviek) s automatickou úrovňou podsvietenia a nastaviteľnou farebnosťou pozadia (čierna / biela). Displej podporuje aj zobrazenie farebnej škály s rozlíšením 428 x 240 bodov, čo umožňuje zobrazovať požadované dáta aj v závislosti od nastavenia resp. ich pôvodu aj s priradením vhodnej farby podľa situácie. Sledujte tak všetky potrebné dáta a informácie aj počas jazdy bezpečne a sústreďte sa len na stanovené ciele s hlavou vždy hore. Navigačné povely sú zobrazované pri odbočeniach spolu názvom ulice a vzdialenosťou k odbočke.

Vibračné upozornenia Vstavené vibračné funkcie doplňajú Varia Vision displej a podľa nastavenia spúštajú vibráciu pri štarte nového okruhu (LAP), štarte segmentov, opustení tréningovej zóny a smart-notifikácie.
Vodotesnost IPX7 Jazda v každom počasí, aj v extrémnych podmienkach... príslušenstvo je odolné voči dažďu, snehu, potu, krátkodobému namočeniu. Robustné vyhotovenie štandardu IPX7 dokáže odolať okrem vody, napríklad prachu a otrasom.
ANT+ Bezdrôtová technológia ANT+™ (10m) pre pripojenie ku kompatibilnému zariadeniu Garmin Edge 520 alebo Edge 1000. Varia Vision tiež samostatne použijete s cyklo-radaru Varia.
Rýchla montáž/demontáž Vďaka jednoduchej konštrukcii je montáž a demontáž hračkou pre každého používateľa.
Dobíjateľná batéria Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až do 8 hodín
Gyroskopický akcelerometer Integrovaný (gyroskopický) akcelerometer zabepečí správnu orientáciu náhľadovného displeja - teda okamžite ho môžete použiť na pravej alebo ľavej strane.
vívosmart - vibračné upozornenia Nezmeškajte žiadne upozornenie! Varia Vision™ vám diskrétne zavibrovaním oznámi tréningové alebo navigačné hlásenie (upozornenie), smartnotifikácie a iné.
  • Varia Vision™ - náhľadový (In-Sight) displej
  • Univerzálny držiak + gumičky na rôzne veľkosti slnečných okuliarov
  • USB nabíjací kábel
  • Dokumentácia (príručka v slovenčine)
Akumulátor - výdrž:  8 hodín
Rozmery a vlastnosti:  ------------------------------------------------------------
Rozmery zariadenia, ŠxVxH:  60.0 x 19.7 x 19.8 mm
Hmotnosť zariadenia:  29.7g
Napájanie:  nabíjateľná lithium-ion
Akcelerometer:  Áno
Vodotesnosť:  Áno IPX 7
product_web:  0
Funkcie a výbava:  ------------------------------------------------------------