Logo
Logo
zavolajte nám tel.  0905 80 80 83 | PREDAJŇA | CYKLO SERVIS | B2B
Po-Pia: 9.00-18:00 So: 9.00-12.00
Naposledy zobrazené

 

 


AKTÍVNA BANDÁŽ GENUMEDI® EXTRAWIDE E+MOTION® 2.0

NOVINKA
 • široký horný lem s protisklzovou úpravou
 • integrovaná 3D pelota z materiálu silicone quartz
 • športoný design inšpirovaný značkou CEP
Veľkosť:
Iexterný sklad 0.000
IIexterný sklad 0.000
IIIexterný sklad 0.000
IV1 0.000
Vexterný sklad 0.000
VIexterný sklad 0.000
Výrobca: MEDI
DOSTUPNOSŤ: na sklade +1
Cena bez DPH: 38.29
45.95
Pôvodná cena 49.95, - 8 %
KS

AKTÍVNA BANDÁŽ GENUMEDI® EXTRAWIDE E+MOTION® 2.0

Aktívna kolenná bandáž v nadštandardnej šírke so silikónovou pelotou okolo jabĺčka – pre použitie pri športe, v práci i každodennom živote

HLAVNÉ ZNAKY

 • široký horný lem s protisklzovou úpravou
 • integrovaná 3D pelota z materiálu silicone quartz
 • športoný design inšpirovaný značkou CEP

MECHANIZMUS ÚČINKU

Integrovaná silikonová vložka bandáže Genumedi extrawide E+motion odľahčuje jabĺčko a spôsobuje v spojení s kompresiou pleteniny masážny účinok. Ten podporuje prekrvenie kĺbu a tým rozpúšťanie opuchov a výpotkov, ďalej zmierňuje podráždenie a bolesti. Zároveň sa zlepšuje svalové riadenie a telu vlastná stabilizácia kolenného kĺbu.

Najväčší účinok dosahujú ortézy behom telesnej činnosti. V zásade možno ortézu nosiť po celý deň. Ale rozhodujúci je pocit z nosenia skutočnosť, že sa koleno v sede nesmie ohýbať viac ako 70°. Pri dlhších kľudových prestávkach (napr. pri dlhšom sedení/jazde autom, spánku) by se ortéza mala odložiť.

BENEFITY

 • verzia v nadštandardnej šírke, hlavne pre osoby s nadpriemerným obvodom stehna
 • široký horný lem s protisklozovou úpravou zo silikonových bodov na vnútornej strane pre pevné priľnutie bandáže k pokožke pri vysokej pohybovej záťaži
 • veľká komfortná zóna v oblasti zákolenia pre väčšiu voľnosť pohybu
 • maximálna úľava od tlaku na jabĺčko vďaka širokej silikónovej pelote
 • 3D pelota z materiálu silicone quartz pre masážny účinok a redukciu opuchu – teraz v dvoch veľkostiach pre zlepšené padnutie
 • merino vlákno pre zlepšenú termoreguláciu behom leta i zimy
 • aktívne vlákna pre vylepšenú priedušnosť
 • vysoká miera stability a zároveň ešte väčšia voľnosť pohybu

ZLOŽENIE

polyamid, elastan, polyester, merino vlna

Comfort Zone

Comfort Zone

Veľká komfortná zóna v oblasti zákolenia pre väčšiu voľnosť pohybu.

Clima Fresh

Clima Fresh

Funkcia Clima Fresh je integrovaná do všetkých pletených bandáží, má antibakteriálny účinok a zajisťuje hygienu do hĺbky vlákien.

Clima Comfort

Clima Comfort

Dynamická výmena mikroklímy vzhľadom k pokožke vďaka unikátnej a priedušnej štruktúre pleteniny a použitých vlákien. Vlhkosť je z pokožky absorbovaná a cez pleteninu aktívne odvádzaná smerom von.

ZOSTAŇ V HRE!

E+motion je nová kolekcia športových bandáží z medi, ktorá je inšpirovaná značkou CEP. V produktoch sa spájajú odborné poznatky z dvoch svetov – zo sveta medicíny a zo sveta športu. Zúročuje sa v nich vyše 60 rokov skúseností vo vývoji prémiových kompresných produktov v kombinácii so športovým trendy designom značky CEP.

Výsledok: zdravotnícka potreba a lifestylový produkt v jednom. Kombinácia medicínskej účinnosti a jedinečných vlastností v atraktívnom športovom balení.
Zaži E+motion na vlastnej koži a zostaň v hre!

Čo so sebou přináša zranenie?
Zranenia môžu viesť ku kĺbovým nestabilitám a tiež k opuchom, kĺbovým výpotkom alebo dokonca k stavom miestneho podráždenia. Následkom toho dochádza k narušeniu rovnováhy celého tela. Bandáže z medi podporujú svojou kompresnou pleteninou liečebný proces a zajisťujú, aby boli užívatelia čoskoro opäť na nohách a mohli sa opäť  pohybovať. Proprioceptívny účinok bandáží prispieva k stabilizácii kĺbu, odľahčuje napätie naň a zmierňuje tiež bolesť.

Čoskoro opät fit – s bandážami E+motion®
V produktoch E+motion sú integrované peloty zo špeciálneho silikonového materiálu (silicone quartzTM) a 3D profilom.

Prečo 3D?
Špeciálny 3D profil pelôt boli vyvnuté v spolupráci s expertami na produkty medi v segmentu lymfológie.
Ich štrukturovaný povrch vyvíja vyšší tlak na vybrané časti tkaniva, čo má v kombinácii s dávkovanou kompresiou za následok jemný drenážny účinok. Ten stimuluje mikrocirkulácii a zlepšuje návratový transport nahromadených tkanivových tekutín.

Masážny účinok
Integrované peloty zo špeciálneho silikónu (silicone quartzTM) vyvíjajú tíšiaci masážny účinok, kedykoľvek sa dáte do pohybu. Stimulujú tiež cirkuláciu do tkaniva. Toto umožňuje telu účinnejšie redukovať opuchy a podporuje proces hojenia.